Overview
Charles Daly 204XT Black 12 Gauge 3in Over Under Shotgun – 20in – Features Fiber Optic Sights.
Specifications
| Gauge | 12 Gauge |
|---|---|
| Chamber | 3in |
| Capacity | 2 |
| Barrel Length | 20in |
| Finish | Black |
| Choke | Breacher Tubes |
| Weight | 6.8lbs |
| Action | Over Under |
| Color | Black |
| Gun Model | 204XT |
| Hand | Right |
| Overall Length | 37.4in |
| Product Line | 204XT |
| Sights | Fiber Optic, Fixed |
| Stock Material | Synthetic |




Reviews
There are no reviews yet.